Heren 7 Najaar Zaterdag

4e klasse Heren 17+ Zaterdag

3e in poule 4e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 oktober
5
MARIAHOEVE 1
1
NAALDWIJK 3
0
CONCORDIA 1
6
LEEUWENBERGH 7
6
HANENBURG 2
0
DE RHIJENHOF 4
3
HTV BERG EN DAL 5
3
KEENENBURG 1
Zaterdag 9 oktober
3
LEEUWENBERGH 7
3
KEENENBURG 1
2
CONCORDIA 1
4
HTV BERG EN DAL 5
5
MARIAHOEVE 1
1
HANENBURG 2
6
NAALDWIJK 3
0
DE RHIJENHOF 4
Zaterdag 2 oktober
2
HTV BERG EN DAL 5
4
LEEUWENBERGH 7
2
KEENENBURG 1
4
CONCORDIA 1
3
HANENBURG 2
3
NAALDWIJK 3
0
DE RHIJENHOF 4
6
MARIAHOEVE 1
Zaterdag 25 september
0
LEEUWENBERGH 7
6
HANENBURG 2
6
CONCORDIA 1
0
DE RHIJENHOF 4
6
MARIAHOEVE 1
0
KEENENBURG 1
5
NAALDWIJK 3
1
HTV BERG EN DAL 5

Wedstrijdschema

NZa H7
T.V. Wilhelmus 1
Thuis
23-10-2021 12:00
Nr. 13613815
Baansoort: Gravel
NZa H7
L.T.C. Naaldwijk 3
Thuis
30-10-2021 12:00
Nr. 13686235
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (3e in poule 4e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MARIAHOEVE 1550028228
2.HANENBURG 2531121921
3.LEEUWENBERGH 75311191119
4.NAALDWIJK 35212161416
5.CONCORDIA 15203131713
6.KEENENBURG 15122131713
7.HTV BERG EN DAL 55113102010
8.DE RHIJENHOF 450050300

Spelers (4)