Heren 7 Najaar Zaterdag

4e klasse Heren 17+ Zaterdag

4e in poule 4e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 13 november
3
LEEUWENBERGH 7
3
NAALDWIJK 3
Zaterdag 6 november
6
CONCORDIA 1
0
MARIAHOEVE 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 4e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MARIAHOEVE 1760134834
2.HANENBURG 27511271127
3.NAALDWIJK 37322241824
4.LEEUWENBERGH 77322222022
5.CONCORDIA 17304202220
6.KEENENBURG 17223192319
7.HTV BERG EN DAL 57124132513
8.DE RHIJENHOF 470165375

Spelers (4)