Jongens 2 10 t/m 14 Voorjaar Zondag

2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag

4e in poule 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 2 juni
0
'S-GRAVENZANDE 1
6
DE DELFTSE HOUT 5
0
DE METSELAARS 1
0
LEIMONIAS 3
3
RIJSHAEGHE 2
3
THOR DE BATAAF 1
2
LEEUWENBERGH 2
4
LEIDSCHENDAM 1
Zondag 26 mei
3
THOR DE BATAAF 1
3
DE METSELAARS 1
4
LEIDSCHENDAM 1
2
'S-GRAVENZANDE 1
1
RIJSHAEGHE 2
5
LEIMONIAS 3
4
LEEUWENBERGH 2
2
DE DELFTSE HOUT 5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE METSELAARS 1751033333
2.THOR DE BATAAF 17340301230
3.LEIMONIAS 3751027927
4.LEEUWENBERGH 27313222022
5.DE DELFTSE HOUT 57214182418
6.LEIDSCHENDAM 17313182418
7.'S-GRAVENZANDE 171068348
8.RIJSHAEGHE 270166366