Meisjes 2 10 t/m 14 Voorjaar Zondag

1e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag

7e in poule 1e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 2 juni
4
VICTORIA 1
2
HTV BERG EN DAL 2
3
DE OUDE EIK 1
3
LEEUWENBERGH 2
6
HTV BERG EN DAL 1
0
RIJSHAEGHE 1
1
LEEUWENBERGH 1
5
NAALDWIJK 1
Zondag 26 mei
5
VICTORIA 1
1
NAALDWIJK 1
4
RIJSHAEGHE 1
2
DE OUDE EIK 1
6
HTV BERG EN DAL 1
0
LEEUWENBERGH 2
2
HTV BERG EN DAL 2
4
LEEUWENBERGH 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 1e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HTV BERG EN DAL 1770039339
2.VICTORIA 17511311131
3.NAALDWIJK 17412271527
4.LEEUWENBERGH 17412241824
5.HTV BERG EN DAL 27124152715
6.RIJSHAEGHE 17214132913
7.LEEUWENBERGH 27115103210
8.DE OUDE EIK 170169339